Објављено: Пет, окт 7th, 2016

ПРОГРАМСКА СХЕМА:

Share This
Tags

од 01. октобра 2016.године

Понедељак
06:00 Мисли Светих отаца
06:15 Охридски Пролог
06:30 Маркетинг
07:00 Јутарња молитва
07:30 Зачало дана
09:00 Јутање вести
09:15-11:00 Радио Благовесник уживо (емисија уживо)
а) протекли празници,број крштених,венчаних и умрлих б) недељна Литургија…служба…гостовао је свештеник…. в) вести из града-везано за цркву г)вести из намесништва д) вести из Епархије ђ)вести из других црквених радија/сајтова, е) вести из других епархија: вести из дијаспоре, вести из сестринских цркава, ж) прелиставање градских новина з) утисак недеље, и) на данашњи дан
11:00 Речник спасења (ђакон Дејан Новаковић)
11:30 На путевима отаца (Радош Мирковић)
12:00 Матушка Русија (Владимир Ђурковић)
14:00 Православна вера догматика (Радош Мирковић)

Уторак

06:00-09:00- исто као претходног дана
09:15-11:00 Радио Благовесник уживо (емисија уживо)
музичке нумере (предлози слушалаца)
11:00 Речник спасења (ђакон Дејан Новаковић)
11:30 Поуке стараца духовном стаду (Горан Маринић)
12:00 Православна веронаука (Зорица Панић)
14:00 Преузимање из других радија

Среда
06:00-11:00 све исто као и у понедељак и уторак
11:00 Речник спасења (ђакон Дејан Новаковић)
11:30 На путевима отаца (Ана Мирковић)
12:00 Хришћанство и наука (Милан Крчмар)
13:00 Вера, језик , обичаји
14:00 Боготражитељи (Марко Радаковић)

Четвртак

06:00-09:00 све исто као и у понедељак и уторак
09:00 Питање пастиру реприза
10:00 Блок духовне музике
11:00 Речник спасења (ђакон Дејан Новаковић)
11:30 Поуке стараца духовном стаду-
13:00 Црква и секте (презвитер Владимир Марков)
14:00 преузимање емисије

Петак

06:00-09:00 све исто као и у понедељак и уторак
09:15 Радио Благовесник уживо
10:00 Светињама у Походе (преузимање)
11:00 Речник спасења (ђакон Дејан Новаковић)
11:30 На путевима отаца-*
12:00 Дечија емисија (Марина Чернуш)
13:00 Косовске Светиње (Дарко Пајић и Софија Бошњак)
14:00 Историја музике (Милан Радишић)

Субота

06:00-09:00 све исто као и у понедељак и уторак
09:00-10:00 преузета емисија
10:00-11:00 Мој Гост (група аутора)
11:00 Речник спасења (ђакон Дејан Новаковић)
11:30 Стари Завет (Радо Тодоровић)
12:00-13:00 Хришћанин данас (Слађана Марковић)
13:00 Православна Веронаука (реприза)
14:00 Омладинска емисија (група аутора)

Недеља

15:00 Охридски пролог
15:15 Тумачење недељног јеванђеља
16:00 Духовна и културна баштина Архијерејског намесништва сомборског
17:00 Музички етно блок
18:00 Вера, језик, обичаји (група аутора) реприза
19:00 Питање пастиру
20:00 Ранко посланко (дечија емисија- ђакон Дејан Новаковић)
20:30 Служба речи (Владимир Ђурковић)
21:00 Молитва пред спавање
21:30 Охридски пролог
21:55 маркетинг
22:00 репризни програм